Jirka kupuje silniční kolo

14. srpna 2006 v 19:49 | Andy |  Já a moji bližní :-)
To je legrační, postupně si všichni v mém okolí kupují silniční kola. Nejdřív Dana svého červeného krasavce Pellse. Pak Petr, odložil Forta a zakoupil nádherný kousek od Svorady. No a teď i Jirka. Tak dlouho laboroval s koupí lehokola, až koupil silničku :-)

Zatím je tedy objednaná, bude v pondělí. Využil velkých slev kol, které teď začaly a po pečlivém vybírání zvolil Meridu - model Carbon Road Special Edition. Foto kola v Galerii. Jak nemám ráda bílá kola, musím říct že tento design se Meridě dost povedl. Kolo je fakt moc pěkné. A hlavně, je na Campě :-)) Konkrétně na Centauru. Ten bych si v příštím roce chtěla pořídit také. Vidlice je celokarbonová, karbonová je zadní vzpěra a kliky, kola FSA 400. Původní cena kola byla 51.000 Kč, v SP kolu ale udělali cenu - 38.000.
Jirka drahá kola a karbonové kliky nechtěl, tak jsem mu nabídla i v rámci finanční výpomoci, že si tyto komponenty prohodíme a já mu k tomu přidám na kolo. Stejně ještě bude muset prodat notebook, přece jen je to spousta peněz. Takže v pondělí budou na Pavoučkovi nová kola - viz galerie a také karbonové kliky FSA ISIS. To jsem zvědavá, jestli poznám nějakou změnu, ale nejspíš ne :-)
No a pak jsem zvědavá, jak Jirkovi silniční kolo sedne a jestli tomu propadne jako já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama