Střípky

6. srpna 2006 v 20:42 | Andy |  Cyklistika
Jen mne napadlo pár drobností, které bych nerada opomenula zmínit. Tak za prvé - konečně jsem si pořídila novou vidli na bika. Je úžasná! Teda zatím to říkám jen podle vzhledu, na kole ji ještě nemám :-) Nakonec jsem po dlouhém váhání a bádání vybrala Rock Shox Reba Race Dual Air 06. Takže pápá Manitou. Vidlice je skoro o kilo lehčí než můj Axel! No a hlavně je vzduchová a na 100 mm. Dá se použít na V-braky i na kotouče, takže až mě to jednou chytne a nebudu už to moci bez kotoučovek vydržet, kolo je ready :-) Cena 10.900, včetně pumpičky, pořízeno na www.kupkolo.cz.

Od stejné firmy mám i nové pláště na Pavoučka - Michelin ProRace2. Za bezkonkurenční cenu 850 Kč za kus. To budou moje závoďácké :-) Takže poprvé je nasadím na Krále Šumavy.
Podařilo se mi konečně přemluvit Danu, aby na Krále jela se mnou. Moc se jí nechtělo, uznávám, že na silnici má najeto asi 150 km (má úplně nového Pellse), ale zase na biku už nějakou tisícovku má, myslím že to zvládne. Řekly jsme si, že tam alespoň umřeme spolu :-))
O silničním kole začíná dost vážně uvažovat i Jirka. Má finanční limit 20.000, tekže je jasné, že to bude buď na Tiagře nebo Miragi, Campagnolo zatím vede. Favoritem je Šírer 101 Ultimate.
Campagnolo udělalo pro rok 2007 řadu změn. A dost významných! Pěkný přehled je na: http://www.cyclingnews.com/tech.php?id=tech/2006/features/campaggroups2007
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama