Trénink na válcích

13. října 2006 v 9:23 | Andy |  Trénink
No je to vážně legrace. Předevčírem jsem se na válce nedostala a tak když jsme na ně sedla včera, měla jsem pocit že začínám úplně znovu. No hrůza. Nemohla jsem se odlepit od stěny, jak jsem se pustila, hned jsem hodila strašnou vlnu a spadla jsem zpátky. Nějak se nemůžu zbavit křečovitého svírání řidítek, které způsobuje to, že cukám s předním kolem a tak na válcích lítám ze strany na stranu. Nemít Elite se zvýšeným okrajem, nejspíš už bych vymlátila celou garáž:-)

Vše se zlepšilo, když jsem zkusmo vpředu přehodila na velkou placku. Až doposud jsem točila jen lehké převody a snažila jsem se o vysokou kadenci a kulaté šlapání. S těžším převodem jsem se bála toho že kadenci neudržím. Jenže ono je to přesně naopak. Kadence je vysoká pořád a kolo - snad tím jak zrychlí - se stává mnohem stabilnější. Najednou jsem v pohodě jela bez držení a testovala jsem i úchop na pákách - a šlo to. No vydržela jsme to jen necelých 20 minut, pak jsem zase zpocená slezla, za tu dobu jsem ujela závratných 7km:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | E-mail | 5. ledna 2008 v 20:28 | Reagovat

I had a question... what does valcich mean? Some kind of technique? Motors? I was just wondering because my last name is the same :) Happy for answers! // Lena Valcich

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama