Už zase válce...a další novinky

16. října 2006 v 12:05 | Andy |  Trénink
Tak jsem tu zase s novými zážitkami z válců. Pomalu se začínáme přátelit. Vyplácí se sedět na nich alespsoň ze začátku každý den, byť i jen na pár minut. Zpočátku mi to nikdy moc nejde, dělám vlny a padám na stranu (naštěstí intuitivně tam kde mám oporu), po chvíli se ale rozjedu a už to začíná být dobré. To už házím dopředu velkou placku a vzadu také přitlačím, takže když držím kadenci kolem 90 otáček, jedu rychlostí přes 30 km v hodině. Naposledy jsme měla průměrku 33 km/h a ujela jsem deset kilometrů. Kolo je v této rychosti a na těžkém převodu dost stabilní, dokonce už si troufám přepínat Polara nebo si upravovat vlasy - tj. řídím jen jednou rukou (chviličku :-)).

Pravda je ale také to, že i když je v garáži pěkná kosa, tak tze mě parádně leje a po skončení je na zemi loužička :-))
Blbé je, že si těď zase pár dní nezajezdím, neboť jsem asi někde nastydla (snad ne v té garáži) a tak jsme se v sobotu vracela z pohotovosti s verdiktem zánět močových cest. Takže další léky a zase žádná námaha. Ach jo :-(( Tento týden navíc předám válce Petrovi, aby se zase vyblbnul on, to jsme zvědavá na jeho zážitky. Také nemůže moc dovádět, neboť se léčí s trombózou (na levé noze). Že jsme to ale lazaři :-)
Až se konečně dám do kupy, chci také začít chodit do posilovny, zase ji nasadím do rozvrhu 2x týdně. A také začnu se strečingem a kompenzačním cvičením, odbornou literaturu už mám :-)
Tento týden se už snad také dokopu do servisního střediska Polaru (Praha 7), neboť mám už více jak měsíc upadlé tlačítko (nejdříve prasklo, v tom stavu vydželo dva měsíce, pak se poroučelo). Prý u této (té mojí) série hodinek Polar S725x je to běžná závada, ta tlačítka byla nějak vadová. Opraví to prý na počkání.
Také už bych se opravdu moc ráda dostala na testování do Casri, ale vzhledem k vleklým zdravotním potížím si holt budu ještě muset počkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavel Kozlík Pavel Kozlík | E-mail | Web | 15. listopadu 2006 v 21:02 | Reagovat

Když už musíš na válce, tak to využij k trénovaní frekvence. Na válcích se dá pohodlně točit 105 ot./min. Stejně je to ale opruz. Já už na ně lezu jen když mám koleno koleno v háji, abych z toho mohl kdykoliv slézt a nehuntoval ho, když mě začne bolet 50 km od baráku.

Na ten test si skoč na jaře, až budeš mít něco najeto, teď na zimu to nemá smysl.

2 Andy Andy | 16. ledna 2007 v 22:50 | Reagovat

Diky za radu. Na test na jare pujdu.

3 marty321 marty321 | Web | 13. září 2008 v 20:19 | Reagovat

jestli chcete ovšem nové hodinky do sportovního odvětví tak určitě zkuste kliknout na web...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama