Akce

For Bikes 2013

20. března 2013 v 19:26 | Andy
Pro každého facebookového fanouška DEXTER vstupenka na veletrh ZDARMA!
Pokud jste fanouškem zde na FB stránkách Dexteru, napište si o volnou vstupenku na výstavu ForBikes na e-mail obchod@dexter.cz . Zde prosím uveďte, zda-li si vyzvednete vstupenku osobně v Kralupech n.Vlt. U Dýhárny 1162, nebo sdělte poštovní adresu, kam chcete vstupenku zaslat.
O vstupenky si můžete psát do 30.3.2013. Jeden fanoušek = jedna vstupenka.

https://www.facebook.com/Dresy.Dexter

Cyklovary z pohledu pořadatele

23. září 2008 v 7:27 | Andy
Silniční závod Praha - Karlovy Vary - Praha je naprosto vyjímečný. Jedná se o mezinárodní profesionální závod, jediný, který má Česká republika v UCI. A k tomu je to závod s tradicí s velkým "T", letošní ročník byl už 63.!

Proto jsem chtěla být u toho. Původně jsem měla v plánu sledovat dopoledne časovku na Hradčanském náměstí a pak povzbuzovat někde na trase. Když jsme pak ale byli jako Šlapky požádány o pomoc při organizaci závodu, plány jsem změnila. Možnost vyzkoušet si pohled na závod z druhé strany se mi zdála rovněž zajímavá. A podílet se osobně na takovém závodě jsem rovněž považovala za čest.

Akce na rok 2008

19. ledna 2008 v 17:16 | Andy
Na kole jsem sice letos neujela ani kilometr, ale plánování cykloakcí už je v plném proudu. Jako první byla vybrána dovolená v Itálii - Od subtropů po ledovce (27.6.-8.7.) - viz http://andysbike.blog.cz/0711/slibena-nabidka-zajezdu-na-pristi-rok
8.-10.8. se bude po roční pauze konat super akce Bike sraz na Vysočině - http://bikesraz.turbosnekteam.com/ Předloni jsme tam byli s Jirkou a moc se nám to líbilo - má reportáž z roku 2006 je zde: http://andysbike.blog.cz/0608/bike-sraz-na-vysocine
A stejně jako loni bych ráda jela i na Bike festival na Lago di Garda. Letos se bude konat v terminu 1.-4.5., což znamená, že stačí jen den dovolené! O minulém ročníku jsem psala zde: http://andysbike.blog.cz/0703/bike-festival-na-lago-di-garda
Hned další víkend, který je opět prodloužený, pojedeme už třetí sezónu za sebou na Velocamp. Ten se bude tentokrát konat u Hracholuské přehrady u Stříbra v termínu (7.-11.5.) K zapůjčení budou zase testovací kola, takže si to rozhodně opět užijeme! O loňském ročníku jsem psala zde: http://andysbike.blog.cz/0705/velocamp-2007
No a pak jsem slíbila Marťas, že s ní pojedu etapák - Beskidy MTB Trophy 2008 (22.-25.5.) - http://www.mtbtrophy.com/cz/index.php
Snad tedy ta letošní sezóna úplně zazděná nebude :-)

Sport Prague je mrtev....ať žije Sport Life

11. listopadu 2007 v 20:25
Letos jsem se na Sport Life hodně těšila, hlavně proto, že jsme to s Danou pojaly jako celovíkendovou akci spojenou s pobytem ve sklípku ve Znojmě :-)
Znojmo je moc pěkné historické město, posezení u vína bylo super a také jsem si udělala radost nákupem pár dobrých lahví ze Znovína a Lechovic do domácího archívu.
Ale ani Sport Life si v konkurenci těchto "akcí" nezadal.

Rakouské Alpy - jaké to bylo

9. července 2007 v 14:37 | Andy
Jirkovu výhru z Mamuta - pobyt v rakouském Leogangu jsme využili na státní svátky 5. a 6. července + víkend. Bohužel jsme ale asi nebyli sami, kdo do Rakouska v tomto termínu vyrazil a tak nám penzion Blueberry (http://www.apart-leo.com) mohl nabídnout jen tři noci. Vzali jsme to i tak, s tím že ten poslední den nějak vyřešíme na místě. Akci jsme naplánovali společně s Marťas, která zlákala i svého přítele Tomáše a jet měla i Dana, jenže dva dny před odjezdem dostala horečku a musela to zrušit.

Velocamp 2007

8. května 2007 v 23:59 | Andy
Na letošní Velocamp jsem se po loňské zkušenosti moc těšila. Změnila se lokalita, měli jsme to tedy z Prahy mnohem blíže a navíc byl i delší než loni - čtyřdenní. Velkým lákadlem pak bylo to, že mělo být k dispozici osm značek kol na testování. Hned po tom, co se informace objevila ve Velu jsem nám zarezervovala ubytování - vybrala jsem vytápěnou chatku pro 4 osoby, přičemž druhou dvojici tvořili Lucka s Jirkou, kteří jeli také již po druhé. Cena na osobu s polopenzí byla 1500 Kč. O Velocamp byl obrovský zájem, už asi po 14 dnech byla obsazená kapacita na 80%. Celkem se ho zúčastnilo asi 250 osob.

Bike Festival Lago di Garda

3. května 2007 v 21:20 | Andy
Včera jsme se vrátili z Lago di Garda a teď ležím v posteli a snažím se uspořádat myšlenky, abych co nejlépe popsala tu spoustu zážitků, co mám. Přijela jsem moc nadšená, stejně jako loni. Po třech dnech bikování mě sice bolí celé tělo, ale cítím se naprosto spokojeně. Plán spojit návštěvu Bike festivalu s ježděním na kole za využití prodlouženého víkendu vyšel perfektně. Ubytování jsme měli zařízené dlouho dopředu a kemp Lucia v Porto di Brenzone mohu jen doporučit. Vše jsem zařídila přes českou cestovku Floratour po internetu. Objednala jsem pro nás malý bungalov na 4 noci. Cena byla 960 Kč za bungalov a noc, včetně spotřeby vody, energie a parkování. Na cestu jsme vyrazili v pátek někdy po druhé hodině a po desáté večer už jsme byli na místě.

Bike festival na Lago di Garda

5. března 2007 v 12:45 | Andy
Vypadá to že opravdu pojedeme! Sehnala jsem totiž ubytování :-) Ozvalo se sice i X-centrum s tím, že nabídka ubytování na letošní sezónu bude tento týden, já jsme ale našla cestovku Floratour (http://www.czex.cz/floratour/garda/) a ta má podle mě perfektní nabídku na ubytování.

Státní svátky v květnu

1. března 2007 v 15:32 | Andy
Už mám program na oba státní svátky - tj. na 1. a 8.5.
Vezmu to odzadu. Od 4.-8.5. jedeme s Jirkou stejně jako loni na Velocamp. Tentokrát to nebudou Zlaté hory v Jeseníkách, nýbrž Želivka na Vysočině.

Dovolená 2007

16. ledna 2007 v 12:55 | Andy
Vymyslela jsem už tolik akcí, kterých bych chtěla podniknout, že jsem si řekla že to musím naplánovat abych věděla co si mohu dovolit a co už ne. Výsledek mě trochu zklamal, nestihnu ani polovinu :-)
Nové dovolené mám 25 dní, k tomu mohu připočíst 2 dny které mi zbyly z loňska. Takže to důležité číslo je 27.

Kam se letos chystám (2006)

11. července 2006 v 19:44 | Andy
11.6. Závod na silničních kolech Křivoklátské peklo (http://www.sostym.com)
17.6. Bakov Devils - MTBO (http://www.bakovdevils.cz)
23.-25.6. Festival cyklistiky Jestřebí hory - MTB kritérium, maraton, MTBO (http://www.festivalcyklistiky.cz)
2.-9.7. Tréninkový Velocamp Jeseníky (silniční kolo)
13.-16.7. Trénik v Alpách - MTB - nakonec byly rakouské Alpy vyměněny za Lago di Garda :-)
29.-30.7. Poděbradka Bike Adventure - MTBO (http://www.bike-adventure.cz/2006)
18.-20.8. Bike sraz na Vysočině (http://bikesraz.turbosnekteam.com)
25.8.-2.9. Francouzská Provence na kolech - MTB (http://www.ckvelotours.cz/trip.aspx?TripID=59)
7.10. MTBO (http://www.sokolisti.org) - bohužel bylo zrušeno, takže místo toho asi pojedu ve stejný den pojedu časovku KPO - Kopanina (http://www.kpo.cz/2006/cas07-p.pdf)
8.10. MTBOTurnov- ještě váhám, ale možná zkusím MTBO jednotlivců (http://www.asaturnov.cz/page.php?15) --> nevyšlo pro nemoc :-(
4.11. MTBO Kladenská Klika - to by mohla být náhrada za orienťák ze 7.10. (http://smsteam.sambarsport.cz/klika2006/) --> nevyšlo pro nemoc :-(
 
 

Reklama